Takto sa \"práskajú\" víťazné góly!

Veľkú drámu v stretnutí s Medveščakom Záhreb nakoniec rozhodol Václav Nedorost. Síce poriadne nevie ako sa mu to podarilo, ale hlavne, že belasí bodovali naplno.

Dlho očakávaný zápas s najväčším konkurentom v boji o postupovú priečku do play off nakoniec hráči HC Slovan Bratislava zvládli. Záhrebský Medveščak porazili na domácom ľade 3:2, pričom o víťazstve belasých rozhodol necelú minútu pred koncom riadneho hracieho času Václav Nedorost. Slovan tak zvýšil náskok v tabuľke pred chorvátskym tímom na päť bodov."Najprv sme stratili puk a potom sme sa rozbehli traja do pásma. Viedenský to urobil pekne, aj keď sme sa s Lukášom Kašparom nejako nedohodli, kto pôjde stredom. Bol predo mnou, nakoniec sa rozhodol, že do stredu pôjde on. Ale vedel o mne, pretože mi puk prenechal. Bol som tesne za ním a vôbec som nevedel, kam strieľam, pretože puk som mal niekde pod nohami. Tak som len do toho ´práskol´ a už som len videl, ako sa vlnila sieť. Hneď prišla eufória a bolo to skvelé pre tím," opísal rozhodujúci moment duelu šťastný strelec.Viac sa o priebehu dramatického stretnutia dozviete v priloženom videorozhovore.