Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Takto sa "práskajú" víťazné góly!

0 0

Veľkú drámu v stretnutí s Medveščakom Záhreb nakoniec rozhodol Václav Nedorost. Síce poriadne nevie ako sa mu to podarilo, ale hlavne, že belasí bodovali naplno.

$article->fk_main_image->title

Dlho očakávaný zápas s najväčším konkurentom v boji o postupovú priečku do play off nakoniec hráči HC Slovan Bratislava zvládli. Záhrebský Medveščak porazili na domácom ľade 3:2, pričom o víťazstve belasých rozhodol necelú minútu pred koncom riadneho hracieho času Václav Nedorost. Slovan tak zvýšil náskok v tabuľke pred chorvátskym tímom na päť bodov.

"Najprv sme stratili puk a potom sme sa rozbehli traja do pásma. Viedenský to urobil pekne, aj keď sme sa s Lukášom Kašparom nejako nedohodli, kto pôjde stredom. Bol predo mnou, nakoniec sa rozhodol, že do stredu pôjde on. Ale vedel o mne, pretože mi puk prenechal. Bol som tesne za ním a vôbec som nevedel, kam strieľam, pretože puk som mal niekde pod nohami. Tak som len do toho ´práskol´ a už som len videl, ako sa vlnila sieť. Hneď prišla eufória a bolo to skvelé pre tím," opísal rozhodujúci moment duelu šťastný strelec.

Viac sa o priebehu dramatického stretnutia dozviete v priloženom videorozhovore.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem