Takto dohrať sezónu je neprípustné!

Belasí so siedmou prehrou v rade.

Hokejisti HC Slovan Bratislava nedokázali prelomiť sériu prehier ani v domácom zápase s Ladou Togliatti. Belasí prehrali 2:4, hoci šancí na strelenie gólu mali opäť dosť a pripísali si už siedmu prehru v rade. "Samozrejme, prehrať sedem zápasov po sebe, nie je nič príjemné. Ale musíme sa jednoducho vzchopiť a začať hrať. Takto dohrať sezónu predsa nemôžeme, to nejde," skonštatoval so sklamaním v hlase brankár Slovana Jakub Štěpánek.Sezóna belasým vôbec nevychádza podľa predstáv, účasť vo vyraďovacej časti je už iba vo veľmi teoretickej rovine. "Teraz by sme sa už nemali pozerať na tabuľku, ale skôr sami na seba, na našu hru a pripravovať sa na každý jeden zápas. Prehrať sa môže, ale na ľade musíme niečo odovzdať. Zadarmo nám nikto nič nedá," zamyslel sa český gólman.