Takmer 50 striel a jediný bod. To je málo!

Belasí napriek drvivej streleckej prevahe opäť doma zaváhali.

Až príliš krutý výsledok. Asi tak sa dá opísať duel medzi HC Slovan Bratislava s Metalurgom Novokuzneck. S prehrou po nájazdoch nemohol byť nikto z kabíny belasých spokojný. "Bod je veľmi málo proti takémuto súperovi. Máme pomaly 50 striel a dáme štyri góly. Ale štyri sme aj dostali, potrestali naše chyby a my sme doťahovali celý zápas. Chýba nám dôraz, puky ležia pred bránou a nedokážeme ich doraziť. Boli sme lepším tímom, ale stále to nestačí," nešetril kritikou Andrej Meszároš.Belasí už za menej ako 24 hodín nastúpia na ďalší zápas, ich najbližším súperom bude jeden z favoritov KHL Avangard Omsk. Silného súpera dokázali hráči Slovana v tejto sezóne poraziť na ich ľade 4:3, ale domáci duel bude mimoriadne náročný, pretože mužstvo z Omska prišlo už v deň zápasu Slovana s Novokuzneckom. "Už stihli aj trénovať, budú oddýchnutí, takže to bude veľmi ťažký zápas. Nezostáva nám nič iné, ako makať. Musíme sa dobre vyspať a ísť ďalej," vyjadril sa kapitán belasých.