Švarný: Chceli sme hrať čo najdlhšie

Belasí sa však aj napriek skorému koncu sezóny nemajú za čo hanbiť.

Hoci hráči Slovana v štvrtom zápase série s Dinamom Moskva prehrávali už 0:3, v záverečnom dejstve dokázali zdvihnúť hlavy a zabojovať. Úvodným gólom v presilovke naštartoval belasých Ivan Švarný, neskôr sa presne trafil ďalší obranca Vlado Mihálik. Vyrovnať sa už však domácim už nepodarilo: "Bojovali sme celý zápas, zlom však nastal až v tretej tretine. Podarilo sa nám dať dva góly, začali sme si viac veriť, ale bohužiaľ, prehrali sme o gól. Mrzí nás to. Chceli sme hrať čo najdlhšie, ale Dinamo ukázalo, že sú výborným mužstvom." Prvá sezóna v KHL sa tak pre Slovan skončila, belasí však určite nebudú nespokojní. "Myslím si, že sa nemáme za čo hanbiť, dreli sme celú sezónu a asi nikto nečakal, že ako nováčik to dotiahneme do play off. S Dinamom sme mohli uhrať lepší výsledok, ale oni podľa mňa pôjdu ďaleko a myslím si, že opäť získajú Gagarinov pohár. Potom si budeme môcť povedať, že sme vypadli s najlepším mužstvom v lige," zaprognózoval Ivan po zápase.