Surový: Chceli sme vyhrať prvý zápas

Po 184 dňoch sa hokejisti HC Slovan Bratislava opäť predstavili pred domácim publikom.

Zaplnená Slovnaft aréna bola pred úvodným buly plná očakávania a nabudená spolupracovať spolu s tímom na prvom víťazstve v novej sezóne. Úvod vyšiel belasým výborne, ale postupne získaval Admiral viac z hry a domácim nevychádzali ani presilovky. Tlak okolia bol na našich hráčoch badateľný a na pokoji im už pred zápasom nepridala ani viróza trojice hráčov.
"Chceli sme vyhrať tento zápas," začal hodnotenie kapitán Tomáš Surový. "Presilovky sú jednou z vecí, ktoré treba zlepšiť. Mali sme neskutočný počet minút, aby sme zápas dali na našu stranu. Je to jeden z nedostatkov, ktoré musíme napraviť."

Po prvom zápase netreba lámať hokejky. "Budeme v každom zápase makať naplno a odovzdáme na ľade všetko! Máme fantastických fanúšikov a za vernosť sa im treba odvďačiť."Druhý zápas nás čaká už v piatok o 19:30 s Amurom Chabarovsk.