Logo

Správy

SlovanPositive

Súperovi sme to uľahčili sami

0 0

Belasí posadili Nižnekamsk na koňa vlastnými chybami.

$article->fk_main_image->title

V domácom dueli proti Neftichemiku Nižnekamsk chceli hráči HC Slovan Bratislava potvrdiť dobrú formu z posledných zápasov. Škrt cez rozpočet im však spravila hneď prvá tretina, v ktorej súperovi darovali dva presné zásahy a do šatne odchádzali s dvojgólovým mankom.

"Mali sme zlý štart do zápasu, súperovi sme to značne uľahčili, keď sme im sami ponúkli niekoľko šancí na skórovanie. Urobili sme zbytočné chyby a po treťom góle sa nám už hralo ťažko," rozhovoril sa v mixzóne Kyle Chipchura.

Belasým sa nedarilo v obrane a ruky mali zviazané aj v útočnej tretine. "Čo mám na to povedať, často sme prepadávali. V útoku sme si síce nejaké šance dokázali pripraviť, ale gólov sme dali málo. Veľmi ťažko sa hrá, keď musíte doháňať náskok a protivník uzavrie svoju tretinu. Musíme sa zlepšiť a tlačiť na súpera ešte viac," vyjadril sa kanadský útočník.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem