Súperovi sme to uľahčili sami

Belasí posadili Nižnekamsk na koňa vlastnými chybami.

V domácom dueli proti Neftichemiku Nižnekamsk chceli hráči HC Slovan Bratislava potvrdiť dobrú formu z posledných zápasov. Škrt cez rozpočet im však spravila hneď prvá tretina, v ktorej súperovi darovali dva presné zásahy a do šatne odchádzali s dvojgólovým mankom."Mali sme zlý štart do zápasu, súperovi sme to značne uľahčili, keď sme im sami ponúkli niekoľko šancí na skórovanie. Urobili sme zbytočné chyby a po treťom góle sa nám už hralo ťažko," rozhovoril sa v mixzóne Kyle Chipchura.Belasým sa nedarilo v obrane a ruky mali zviazané aj v útočnej tretine. "Čo mám na to povedať, často sme prepadávali. V útoku sme si síce nejaké šance dokázali pripraviť, ale gólov sme dali málo. Veľmi ťažko sa hrá, keď musíte doháňať náskok a protivník uzavrie svoju tretinu. Musíme sa zlepšiť a tlačiť na súpera ešte viac," vyjadril sa kanadský útočník.