Súperovi sme darovali všetky góly

Hnev a zlosť po zápase. Bod je vzhľadom na jeho priebeh malou náplasťou.

"Rád by som vedel, čo sa stalo. Prvú tretinu sme hrali solídne, dostali sme sa do vedenia 3:1, možno aj na našu škodu, pretože v druhej tretine nám ušiel vlak. V druhej a tretej tretine sme prestali robiť veci, ktoré sme robili v prvej. Súperovi sme darovali všetky góly. Góly z prečíslení, to sa nám nemôže stávať. Strácali sme puky na ich modrej čiare, obraz hry sa otočil a to sa potom ťažko dobieha," povedal Michal Sersen po zápase. Nejdeme úplne bez bodu ale..."Som nahnevaný. V priebehu zápasu to bolo, nechcem povedať, že jednoznačné, ale mali sme hru pod kontrolou. Do šancí sa nedostávali, naopak sami sme ich dostali na koňa a zápas sme si prehrali sami. Dnes nám presilovky veľmi nepomohli, práve naopak," nebál sa kritizovať skúsený obranca.