Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Super koniec, pre toto hráme hokej

0 0

Prvý domáci zápas v novej sezóne belasí nakoniec zvládli, šiestimi gólmi v tretej tretine položili Torpedo na kolená.

$article->fk_main_image->title


Po dvoch prehrách na ľade súperov sa hráči HC Slovan Bratislava predstavili po prvý raz pred domácim publikom v stretnutí proti Torpedu Nižnij Novgorod. Po dvoch tretinách prehrávali 1:3 a navyše prišli o trénera Říhu, ktorého rozhodcovia vykázali z lavičky za nešportové správanie. Belasí sa však nevzdali a v záverečnom dejstve predviedli gólový uragán a súperovi nastrieľali šesť gólov.

"Pre divákov aj pre nás to bol super koniec. Výborná atmosféra, pre toto hráme hokej. Sme veľmi radi, že sme to takto otočili, pretože o to viac to môže pomôcť tímu. Toto je tá cesta - drieť a drieť a dobré veci sa stanú," rozhovoril sa po víťaznej domácej premiére Václav Nederost, ktorý naštartoval víťazný obrat gólom na 2:3.

"Od prvej minúty sme nehrali zle, boli sme lepší, bojovali sme. Iba pred bránkou nám to nevychádzalo a nedávali sme góly. Šesť gólov za jednu tretinu som už zažil, niekoľkokrát sme ich aj dostali, to sa môže stať každému. Ale nám to môže iba pomôcť, pretože v stredu máme ďalší zápas a musíme pokračovať tam, kde sme teraz končili," zhodnotil prvý domci duel v novom ročníku český útočník.

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem