Súboje hráme na pol plynu a s hokejkou

Tréner môže opakovať, čo chce. Hokej hrajú hráči...

Aj takéto sú vyjadrenia hráčov po zápasoch. Samozrejme, Radek Smoleňák to nemyslel zle, skôr je to kritika do vlastných radov. "Zápas nebol z našej strany úplne zle rozohraný. Súpera sme dostali na koňa tým, ako sme hrali. Boli tam niekde aj pozitívne veci, ale ak inkasujete šesť gólov, tak je ten zápas jednoducho zlý. Čo sa týka vylúčení, samozrejme, rozhodcovia nám v tom nepomáhajú, no je to najmä o našej nedisciplinovanosti. Súboje hráme na pol plynu a s hokejkou. Nie je to o trénerovi, či rozhodcoch, ale o nás samých," vyzdvihol nejaké pozitíva autor tretieho gólu Slovana Radek Smoleňák a dodal: „Proti tímu ako Kazaň nemôžeme hrať zle viac striedaní za sebou, pretože je to tak dobrý tím, že to zužitkuje. Za rýchle dva góly v úvode tretej tretiny si môžeme sami, nikto iný. Navyše, dali sme počas duelu gól a v ďalšom striedaní hneď inkasujeme. Nie je to tak, že nás súperi výrazne prevyšujú, ale za zlé výsledky si môžeme sami.“