Štyri zápasy na konci mesiaca

V sieti Ticketportal v predaji vstupenky na štyri domáce stretnutia v závere mesiaca november.

HC SLOVAN Bratislava pokračuje v boji o dôležité body do tabuľky západnej konferencie. Najbližšie štyri zápasy odohrajú zverenci Eduarda Zankoveca v domácom prostredí, kde budú chcieť potešiť svojich fanúšikoch nielen zlepšenou hrou, ale tiež víťazstvami.Po výhre nad Ufou a týždňovej prestávke sa v Bratislave po druhýkrát v sezóne predstaví Viťaz Podolsk. Tím z podmoskovskej oblasti je len o jediný bod pred belasými a po aktuálnom zápase sa tak rysuje príležitosť preskočiť Viťaz v tabuľke. V jeho mužstve patrí medzi najväčšie hviezdy Maxim Afinogenov i Alexey Makejev, ktorý vedie kanadské bodovanie mužstva.HC SLOVAN Bratislava – Viťaz Podolsk 21.11. 2017 o 19:00 h – Zakúpiť tuSériu troch duelov proti tímom z Ďalekého Východu začneme v sobotu 25. novembra o 17:30 proti Amuru Chabarovsk. S týmto mužstvom pôjde o druhý vzájomný duel v sezóne, v úvodnom sme zvíťazili po výsledku 3:2. Amur sa nachádza na Východe na 11. mieste a pre Slovanistov tak pôjde o ďalšiu príležitosť na bodový získ.HC SLOVAN Bratislava – Amur Chabarovsk 25.11. 2017 o 17:30 h – Zakúpiť tuO dva dni neskôr, v pondelok 27. Novembra o 19:00 privíta HC SLOVAN na svojom ľade čínskeho zástupcu nadnárodnej súťaže. Kunlun Red Star pricestuje do Bratislavy aj s exslovanistami, obrancom Marekom Ďalogom a kanadským útočníkom Kyleom Chipchurom. Na lavičke Kunlunu je známy tréner Mike Keenan.HC SLOVAN Bratislava – Kunlun Red Star 27.11. 2017 o 19:00 h – Zakúpiť tuHneď na druhý deň uzavrieme sériu domácich zápasov proti Admiralu Vladivostok. Dvanásty celok východnej konferencie ťahá len 22 – ročný Vladimir Tkačev, v defenzíve zase vyniká Jontahon Blum.  Na zimný štadión Ondreja Nepelu tiež pricestuje slovinský tréner brankárov Klemen Mohorič, ktorý pracoval pre Slovan vlani.HC SLOVAN Bratislava – Admiral Vladivostok 28.11. 2017 o 19:00 h – Zakúpiť tuNa všetky stretnutia platia tiež nasledovné zľavy:Permanentka+4: Ktorýkoľvek držiteľ sezónnej vstupenky má právo na každú svoju permanentkovú kartu zakúpiť si na vybraný domáci zápas max. 4 vstupenky v špeciálnej zvýhodnenej cene 5.- EUR/1 vstupenka do ľubovoľného sektoru.Vstupenky pre základné školy: pri kúpe 20 a viac vstupeniek pre detskú školskú skupinu špeciálna cena 1 vstupenky 2.-EUR (1 dospelý sprievod na 20 detí zdarma).