Logo

Správy

SloavnPositive

Fanshop

Štyri zápasy na klziskách súperov

0 0

HC SLOVAN Bratislava cestuje po domácej sérii do Ruska.

$article->fk_main_image->title


V náročných dueloch ho čakajú súperi z východnej konferencie, postupne nastúpime v Jekaterinburgu, Čeljabinsku, Magnitogorsku a Togliatti. Výprava HC SLOVAN odcestovala na Východ už dnes krátko popoludní, naspäť do Bratislavy sa vráti budúci týždeň zo stredy na štvrtok.

Prvou zastávkou pre belasých je Jekaterinburg, kde nastúpia už zajtra o 16:00 h (SELČ) proti miestnemu Avtomobilistu. Následne sa výprava pod vedením trénera Eduarda Zankoveca presunie do Čeljabinsku, kde odohrá zápas v sobotu o 13:30 (SELČ). Tretie stretnutie je na programe v pondelok o 16:00 h (SELČ) na ľade Magnitogorska, a záverečné meranie síl v stredu o 17:00 slovenského času v Togliatti.

Tréneri Slovana zoberú na štyri ťažké zápasy až 27 hokejistov, medzi nimi 3 brankárov, 15 útočníkov a 9 obrancov.

Hráči Slovana na tripe: Mazanec, Štěpánek, Kožiak – Després, Barker, Meszároš, Ebert, Švarný, Bačík, Voráček, Taimi, Kozák – Kašpar, Smoleňák, Boychuk, Hlinka, Hecl, Viedenský, Mikúš, Hrnka, Šťastný, Sádecký, Řepík, Buchtele, Genoway, Skalický, Sherbatov.  

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Hrnka Tomas 46 11
2. Svarny Ivan 42 6
3. Lamper Patrik 9 4
4. Hedera Tomas 12 2
5. Bacik Patrik 43 1
6. Grman Mario 0 0
7. Janosik Adam 0 0
8. Cerveny Rudolf 0 0
9. Schaus Nicholas 0 0
10. Klok Lukas 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Súhlasím