Štvorica dorastencov v širšej nominácie na Pohár Prezidentského športového klubu v Minsku

Štvorica dorastencov v širšej nominácii na turnaj v Minsku a dvojica na zavolanie.

Hokejová reprezentácia do 16 rokov absolvuje už druhý špeciálny trojdňový kemp. Kemp sa uskutoční od 31. októbra do 2. novembra v Dolnom Kubíne. V nominácii Trénera Milana Sitára figuruje až 26 mien, ktoré pripadajú do úvahy pre nomináciu na Pohár Prezidentského športového klubu v Minsku. V širšej nominácii sa nachádza aj štvorica dorastencov a dvaja náhradníci. Do tréningového kempu boli nominovaní brankár Ádám Beke, obrancovia Marco Ejem a Filip Patzelt. Útočné rady bude zastupovať Oliver Ketner. Ako náhradníci figurujú obranca Dominik Verčík a útočník Richard Petráš.