Strelec víťazného gólu si cestou do šatne vytrpel svoje

Jeff Taffe rozhodol 38 sekúnd pred záverečnou sirénou o dôležitom víťazstve nad Admiralom Vladivostok. Cestou do šatne sa stal terčom útoku svojich spoluhráčov.

Dvojgólový strelec otočil nepriaznivo vyvíjajúci sa duel, a tak nečudo, že v rámci klasickej víťaznej eufórie si čo-to vytrpel od prechádzajúcich spoluhráčov, no Jeff ako správny profesionál nedal pred kamerami na sebe nič  znať. „Mali sme dobrý štart. Proti takto ofenzívnym mužstvám je prvý gól veľmi dôležitý. My musíme pravidelne bodovať naplno. Sme radi, že sa nám to dnes podarilo. Nemyslím si, že to bol náš najlepší zápas doma. Určite to bol dobrý výkon a veľké víťazstvo. Snažili sme sa hrať jednoducho a veľa strieľať. Teraz bojujeme o play off a každý zápas bude ešte ťažší. Musíme sa viac snažiť, byť disciplinovaní a efektívni. Potrebujeme, aby každý hráč išiel na sto percent,“ dopovedal po prejdení skupiny spoluhráčov Taffe.Aký vzťah má so svojim novým spoluhráčom si vypočujte v našom videu: