Šťastný: Tento gól nás bude mrzieť!

Belasí dokázali zmazať dvojgólové manko, ale víťazstvo na svoju stranu nestrhli.

Na belasých sa nalepila poriadna dávka smoly. Hoci proti silnému Sibiru odohrali viac než vyrovnanú partiu a mali viac šancí, nakoniec zostali bez bodu. Nepoložilo ich ani dvojgólové vedenie súpera, vyrovnali, tlačili sa pred bránku, na konte mali viac streleckých pokusov a nebezpečných šancí. Väz im zlomila jedna chyba pri vlastnej presilovej hre."Prehrávame 0:2, vyrovnáme na 2:2, v závere, keď máme dať gól z presilovky, tak inkasujeme. Nula bodov. Bola to chvíľka nepozornosti, dve nahrávky a gól," smutne krútil hlavou Andrej Šťastný, ktorý streli kontaktný gól za nepriaznivého stavu 0:2."Tretiu tretinu sme hrali dobre, aj záver druhej nám vyšiel. A potom takýto gól, to veľmi mrzí. Pozitívom je, že neskladáme zbrane ani za nepriaznivého stavu, ale takto si prehrať zápas ... Tieto body nám budú chýbať," vyjadril sa robustný útočník, ktorý má zatiaľ po štyroch zápasoch 4 body za dva góly a dve asistencie a je momentálne najproduktívnejším hráčom Slovana.