Šťastný si zaslúžil chutnú kyticu

S Jekaterinburgom sme videli veľmi dobrý a rýchly zápas. Páčil sa divákom a bolo počuť hlasy, ktoré tento zápas radili medzi tie najlepšie v tejto sezóne na domácom štadióne.

Niektorých možno zamrzel vyrovnávajúci gól súpera v poslednej minúte, keď sme mali obavy nad možnou zbytočnou stratou viacerých bodov, no po stopercentných nájazdoch a nepriestreľnosti Brusta strata bodu po takomto výkone nemrzí. Spoločne veríme, že tretie víťazstvo v rade pritiahne viac divákov na tribúny už v najbližšom stredajšom stretnutí. Počas zápasu sme doťahovali gólové odskoky súpera, no Šťastného gól v 48. minúte po nepresnej rozohrávke súpera, zachytení puku Tičarom a nezištnej prihrávke Jegliča priniesol obrat. Už o pár minút zvyšoval typickým spôsobom Bartovič a verili sme v tri body. "Škoda, že to neboli tri body, keď sa nám to už podarilo otočiť, ale rátajú sa aj dva," povedal Andrej Šťastný, ktorého vyhlásili za najlepšieho hráča zápasu a do kabíny tak priniesol chutnú kyticu. Spolu s Andrejom dúfame, že sa nám podarilo prelomiť "kliatbu" domáceho štadióna...