Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Úvod sezóny bez Štajnocha a Fostera

0 0

Na Slovan čakajú ťažké boje, v úvode tréner Čada nebude môcť počítať s dvojicou zranených obrancov.

$article->fk_main_image->title


Do ostrého štartu nového ročníka nadnárodnej hokejovej KHL zostávajú už iba štyri dni - vo štvrtok 4. septembra privíta HC Slovan Bratislava na svojom ľade v prvom zápase sezóny 2014/2015 svoju "dvojičku" Medveščak Záhreb (v tejto sezóne sa tieto dva tímy stretnú spolu až šesťkrát). Belasí v týchto dňoch finišujú s prípravami a dolaďujú posledné detaily pred súťažnými stretnutiami. "Ideme do veľmi vyrovnanej súťaže a do veľkých bojov v každom zápase. Trochu sa nám zúžil káder a preto si prajem, aby sme boli silní, zdraví a odpočinutí," praje si pred začiatkom nového ročníka hlavný tréner Slovana Rostislav Čada.

Vrásky na čele mu robí najmä zdravotný stav obrancov. Hneď v prvom zápase nebude môcť počítať s dvoma bekmi: "Dlhodobo nehrá a netrénuje Kurtis Foster, od ktorého sme si veľa sľubovali, vo štvrtok teda nenastúpi, rovnako ani Martin Štajnoch. Foster má dlhodobé problémy s medzirebrovým svalom, Štajnoch má zasa zlomené rebrá. Pravdepodobne budú pauzovať ešte dva týždne, ale možno to bude aj dlhšie. Dúfam, že ostatní hráči budú pred prvým zápasom odpočinutí, pripravení a vyladení tak, aby sme v ňom uspeli."

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem