Starosta: Tri góly sme si dali sami!

Zápas proti Spartaku belasím nevyšiel a pretrhli tak sériu piatich stretnutí v rade s bodovým ziskom.

Po výbornom výkone proti Petrohradu chceli hráči HC Slovan Bratislava potešiť domácich priaznivcov aj v stretnutí so Spartakom Moskva. Tento cieľ sa im naplniť nepodarilo, v súboji so staronovým účastníkom KHL sa nedokázali presadiť, na ľade sa hľadali a prehrali 2:5."Po dvoch tretinách bol stav 0:1 a jeden gól v hokeji nič neznamená. Do poslednej tretiny sme išli s tým, že dáme nielen jeden gól, ale viac, aby sme vyhrali. Bohužiaľ, školáckymi chybami sme si zápas sami prehrali. Ak budeme robiť takéto chyby, ťažko získame nejaké body. Dá sa povedať, že tri góly sme si dali sami. Proti mužstvám, ako je Spartak, sme mali jednoznačne získať tri body," zhodnotil nevydarené stretnutie Tomáš Starosta.Už v pondelok majú belasí šancu na reparát pred domácim publikom, keď privítajú tím Rigy: "Bohužiaľ, doma nám to nejako nejde, ale nič sa nedá robiť, treba dať hlavy hore. Verím, že keď sa jedna séria skončila, tak v pondelok sa začne nová."