Štajnoch strávi voľno nad knihami

VIDEO: Na ľade dosahuje dobré výsledky, ale rovnako si chce počínať aj v škole

Na ľade dosahuje dobré výsledky, ale rovnako si chce počínať aj v škole.

Po víťazstve nad Žilinou si mohli hráči Slovana užiť zaslúžené voľno. Na trénigu sa majú hlásiť až dnes večer. Obranca Martin Štajnoch už v nedeľu vedel, ako tento voľný čas využije. „Určite si dám nejaký bazén, trochu viac si pospím a niečo dobré zjem. No a musím sa ešte učiť do školy,“ prezradil nám Martin, ktorý študuje na športovom gymnáziu a pripravuje sa na maturitu. Od štúdia prešiel plynulo na hokejovú tému: „Od nového roka sme chceli prelomiť tú nepriaznivú šnúru a zatiaľ sa nám to darí. Sme radi, dúfam, že nám to vydrží až do play off. Sme vďační brankárom, ktorí toho veľa pochytali a pomáhame im, ako sa dá.“ Do konca základnej časti odohrá Slovan ešte osem zápasov, z toho trikrát sa predstaví pred domácim publikom. „Do každého zápasu chceme ísť rovnako, či hráme doma alebo vonku. Dúfam, že šnúru troch domácich víťazstiev predĺžime aj na ľade súperov,“ naznačil ambície belasých pred najbližším zápasom v Nitre.