Stačí sekundové zaváhanie ...

Roman Kukumberg ďakuje, že napriek tomu, čo sa stalo, dostáva šancu a dôveru nesklame.

Hráči HC Slovan Bratislava prehrali so slávnym CSKA Moskva 2:3. Opäť mali skvelý úvod a dve tretiny držali opraty zápasu pevne v rukách. Nakoniec v poslednom dejstve inkasovali až trikrát. Jedným z najaktívnejších na ľade bol Roman Kukumberg. Dal dva góly, uznali mu však iba jeden: "Bola to pre nás veľká smola, ukázalo sa, že v tejto lige stačí maličké zaváhanie, doslova na sekundu, je z toho vyložená šanca. To nás stálo dnes body." Roman sa po zápase na okamih vrátil aj ku svojim osobným problémom, ktoré nedávno pošramotili jeho povesť: "Potom, čo sa stalo, sa chcem sa poďakovať, že dostávam šancu hrať. A dúfam, že ju budem dostávať aj ďalej a nesklamem!"