Správny kamarát vždy príde...

Deň pred tretím zápasom play off KHL medzi Slovanom a CSKA oslavuje Žiga Jeglič 28. narodeniny. Želáme všetko najlepšie a úspešnú oslavu v najbližších dueloch.

Žiga zostal na tréningovom ľade s krajanom Rokom o niečo dlhšie a do kabíny sa potom musel ponáhľať, aby stihol tímovú poradu. Na oslavu narodenín teda nebolo času, čím neskôr ju bude môcť oslávenec absolvovať, tým lepšie. Aj samotná kabína verí, že práve bratislavské prostredie bude rozhodujúcim v najbližších dvoch dueloch. Za vytúženým prvým triumfom v play off KHL ich poženie vypredaná aréna a poriadne nabudená kulisa."Myslíme pozitívne. Zabudli sme, ako sme v Moskve boli blízko k dôležitým bodom v play off. Je tu nový deň a hráme v Bratislave," zastrájal sa Jeglič, ktorý v úvodných dueloch prichádzal často do kontaktu s hviezdou CSKA Radulovom a následne sa tam vždy objavil aj Andrej Šťastný. "Všetci sme pripravení urobiť všetko pre tím. Čo bude, to bude...Som rád, že mám Andreja, že môžem ísť do toho a on vždy príde!"Sersen na margo toho zdôraznil: "Neskladáme zbrane, toto je dlhá séria. Pevne verím, že hneď v prvom domácom zápase znížime jej stav. Nepozeráme sa ďaleko do budúcna, ideme od zápasu k zápasu a ten domáci je teraz najdôležitejší."