Logo

Správy

Doma Vonku

Spoločné stretnutie bratislavských klubov

0 0

V Bratislave dnes funguje už jedenásť aktívnych hokejových klubov. Ich predstavitelia chcú medzi sebou užšie spolupracovať.

$article->fk_main_image->title


Užšia spolupráca a vzájomná dohoda medzi klubmi sú hlavným cieľom kooperácie bratislavských hokejových klubov. Ich predstavitelia spolu komunikovali v priestoroch SZĽH za účasti prezidenta Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslava Šatana, regionálneho rozvojového manažéra Miroslava Laža a regionálneho inštruktora Michala Šťastného. 

Výsledkom stretnutia bola dohoda klubov, na základe ktorej môžu jednotliví hráči v prípade záujmu a písomnej dohody zainteresovaných mužstiev absolvovať tréningové jednotky, prípadne si v súťažnom období vyskúšať pôsobenie v inom klube v rámci bratislavského regiónu. Bratislavské družstvá chcú aj touto cestou ukázať jednotu a nastolenou spoluprácou medzi klubmi prispieť k zlepšeniu hokeja v celom regióne. 

Zástupcovia bratislavských klubov sa zároveň dohodli na pravidelných mesačných stretnutiach, kde budú diskutovať na aktuálne témy týkajúce sa nie len daného regióna ale aj hokeja na celom Slovensku. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Zigo Tomáš 0 0
2. Jääskeläinen Joona 0 0
3. Takáč Samuel 0 0
4. Rapuzzi William 0 0
5. Krakovský Luca 0 0
6. Golian Andrej 0 0
7. Sukeľ Jakub 0 0
8. Gachulinec Daniel 0 0
9. Yogan Andrew 0 0
10. MacKenzie Matt 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem