Spokojnosť s výkonom, nie však s výsledkom

Slovan odohral na ľade úradujúceho šampióna vyrovnaný zápas, v druhej tretine dokonca strelecky dominoval, práve v nej však chlapci urobili chybičku v útočnom pásme, ktorá napokon rozhodla.

Vladimír Országh, hlavný tréner: "Odohrali sme dobrý zápas proti jednému z top tímov celej ligy. Najmä druhá tretina bola z našej strany veľmi dobrá. Žiaľ, urobili sme v nej chybu, ktorú súper potrestal. V tretej tretine nás viackrát podržal brankár, dal nám ešte šancu na zvrat. Napriek niekoľkým šanciam sme boli málo agresívni pred bránkou súpera, ktorý si výsledok už v závere postrážil. Dnes som spokojný s výkonom, nie však s výsledkom."   Mario Lunter: "Odohrali sme tu vyrovnaný zápas, v ktorom sme mali svoje šance. Veľká škoda toho druhého gólu v našej sieti, ktorý beriem tak trochu aj na seba. Celý zápas sme korčuľovali, jazdili sme, pomáhali sme si jeden druhému, fakt škoda, že sme tu nezískali aspoň jeden bod."Matúš Sukeľ: "Ak chceme vyhrávať nad takými ťažkými súpermi, ako bol aj tento, musíme ísť do každého striedania na viac ako sto percent, aby sme neurobili nejakú vážnejšiu chybu. Dobrý súper vie trestať a presne tak to bolo aj dnes. Dali jednoducho o gólik viac, a preto sme žiaľ prehrali."