Špeciálny zápas pre Ďalogu: Ako sa mu hralo proti kamarátom?

Ešte v minulej sezóne obliekal dres Kazane, bývalých spoluhráčov vyprevadil s prehrou.

Hráčom HC Slovan Bratislava sa podarilo na domácom ľade zdolať lídra Východnej divízie AK Bars Kazaň. Pre obrancu belasých Mareka Ďalogu to bol výnimočný zápas, veď ešte v minulej sezóne patril do štruktúr tohto bohatého ruského klubu."Jasné, že to bol pre mňa špeciálny zápas, mám tam veľa kamarátov, takmer celé mužstvo zostalo pokope a všetci sa poznáme. Proti  bývalým spoluhráčom sa mi hralo dobre a najdôležitejšia bola tá víťazná bodka," usmial sa Marek po úspešnom dueli.Po zbabranom zápase s Nižnekamskom mohli byť bratislavskí hráči spokojní, výhra nad favorizovaným súperom im zdvihla sebavedomie a pridala pokoj: "Začali sme hrať presne to, čo od nás tréner chcel a darilo sa nám to plniť. Mali sme lepší pohyb a hrali sme jednoducho, čo nakoniec rozhodlo. K zápasu a pokynom trénera sme pristúpili inak a vyšlo nám to."