Súboje so susedmi z konferencie!

Fanúšikovia Slovana si môžu v sieti Ticketportal zakúpiť vstupenky na ďalšie dve dôležité domáce stretnutia.

Hokejistov HC SLOVAN Bratislava čakajú v mesiaci september a na začiatku októbra dva náročné domáce duely. Do SLOVNAFT Areny zavítaju mužstvá zo Západnej konferencie, ktoré sa rovnako ako Slovan budú snažiť prebojovať medzi najlepšiu osmičku a postúpiť do playoff. Naši hráči tak po nevydarených zápasoch budú na ceste za dôležitými bodmi potrebovať aj pomoc svojich vynikajúcich fanúšikov!V pondelok 29. septembra - po návrate zo Záhrebu - privítame o 19:00 v SLOVNAFT Arene Dinamo Minsk. Bieloruský mančaft slovenského trénera Ľubomíra Pokoviča sa pred sezónou 2014/2015 posilnil o viacero zvučných mien. Ofenzívu Dinama tiahne najmä skúsený Jonathan Cheechoo, Ryan Vesce a Chris Linglet. V obrane nechýbe bývalý zadák Slovana Ivan Švarný.Posledné stretnutie pred trojzápasovým tripom na klziskách súperov odohráme v stredu 1. októbra o 19:00 s Dinamom Riga, ktoré do Bratislavy pricestuje aj so slovenskými reprezentantmi Milanom Jurčinom a Marcelom Hossom. Aj v aktuálnej sezóne sa chce lotyššský klub pobiť v západnej konferencii o postup do play – off. Pomôcť mu k tomu majú zväčša domáci reprezentanti doplnení o kvalitných legionárov.Príďte aj Vy do SLOVNAFT Areny povzbudiť hokejistov Slovana a pomôcť im k dôležitým víťazstvám v základnej časti KHL. Ceny vstupeniek na každé stretnutie sa pohybujú od € 16,- do € 20,- v závislosti od konkrétneho sektoru - viac informácii nájdete TU.