So Štěpánkom v bránke, zmeny v defenzíve

Poznáme pravdepodobnú zostavu HC SLOVAN Bratislava v zápase proti Admiralu Vladivostok.

Tréneri Slovana pokračujú na tripe v pravidelnom striedaní brankárov, dnes bude svätyňu belasých hájiť opäť Jakub Štěpánek.Do obrany sa vracajú Patrik Bačik a Nik Schaus, mimo 22-člennej zostavy zostane Meszároš a Švarný. Siedmym bekom je dnes písaný Adam Jánošík.Prvé dve útočné formácie zostali bezo zmien. Kyle Chipchura bude mať po svojom boku v tretej lajne banskobystrické "dvojičky" Luntera a Lampera. Adamovi Liškovi sa tým pádom ušlo miesto vo štvrtej formácii, kde ho budú dopĺňať Hrnka a Šimun.Predpokladaná zostava HC SLOVAN Bratislava:Štěpánek (Čiliak) - Gélinas, Sersen, Klok, Grman, Bačik, Schaus, Jánošík - Virta, Taffe, Řepík - Červený, Rau, Sukeľ - Lunter, Chipchura, Lamper - Hrnka, Šimun, Liška - Baranov.