Snažíme sa, bojujeme

Až piaty duel v sezóne sa belasí predstavili pred domácimi fanúšikmi. Po sérii troch prehier prišlo víťazstvo v Záhrebe a všeobecne sa čakalo, že nepriaznivá šnúra sa zmení na víťaznú. No Torpedo nám naše sny ukončilo.

Na rozdiel od prípravy, kde nám to padalo, teraz nám to nejde. Pracovali v zápase s veľkou snahou, chceli uspieť, no nepremenené presilovky i trestné strieľanie znamenali, že sme v domácom prostredí zaznamenali gólovú nulu. Vlani belasí vyšli naprázdno pred domácimi fanúšikmi len v dvoch zápasoch – 19. decembra zdolali po nájazdoch Ufu 1:0 a 26. januára 2012 prehrali s Čerepovcom 0:3. V kabíne si všetci uvedomujú, že nepríjemný stav sa dá zvrátiť tvrdou prácou. Potvrdzuje to aj rozhovor s Michelom Miklíkom.