Slovan stráca na Jaroslavľ päť bodov, v utorok ho hostí

Na \"belasých\" čaká dôležitá štvorzápasová séria domácich zápasov.

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava figurujú po odohraní takmer presnej polovice zápasov v základnej časti KHL 2014/15 na 9. priečke v tabuľke Západnej konferencie. Na miesto zaručujúce postup do play off,ktoré momentálne patrí Lokomotivu Jaroslavľ, strácajú 5 bodov. A práve Lokomotiv bude najbližším súperom "belasých", privítajú ho v utorok 25. novembra o 19:00 h v domovskej SLOVNAFT Arene. Oba tímy zohrali dosiaľ po 29 zápasov, pričom Bratislavčania z nich vyťažili 38 bodov. "Železničiari" z Jaroslavle zaostávajú za siedmym Viťazom Podolsk, ktorý sa taktiež na budúci týždeň predstaví v Bratislave, iba o skóre pri zhodnom počte odohraných duelov. Je zrejmé, že pre Slovan pôjde proti Lokomotivu o prvý z mimoriadne dôležitej série štyroch domácich vystúpení, ktoré môžu jedinému slovenskému zástupcovi v KHL pomôcť nielen výraznejšie znížiť manko na play-offovú osmičku, ale sa v nej opäť reálnejšie usadiť.

Pre Slovan podstatná časť tabuľky Západnej konferencie KHL 2014/2015 (za názvom klubu počet odohraných zápasov a bodov) vyzerá pred víkendom takto:
6.Dinamo Minsk2946
7.Viťaz Podolsk2943