Logo

Správy

SlovanPositive

Slovanisti sú takmer pri čínskych hraniciach

0 0

Hokejisti Slovana zdolali Metallurg Novkuzneck a presunuli sa na východ Ruska – do Chabarovska.

$article->fk_main_image->title


Víťazstvo nad nepríjemným Novokuzneckom potešilo celú kabínu. „Je to skvelý pocit v kabíne, potrebovali sme čím skôr vyhrať. Nie je nič príjemné prehrávať. Dnes sme viac chceli, bojovali a priklonilo sa k nám aj potrebné šťastie,“ povedal Michel Miklík tesne po zápase.

Slovanisti sa počas zápasu museli vysporiadať s náročným štýlom domácich hokejistov. „Museli sme byť pozorní najmä v obrane. Domáci puky tečovali do rohov, kde pre nich chodili ich krídelníci. Sme veľmi radi, že sme to ubránili,“ dodal Miklík. 

Ihneď po zápase nasledoval presun na letisko a štvorhodinový let do Chabarovska. Do mesta na rieke Amur pristál Boeing 737 – 800 o 6. Hodine miestneho času (21:00 SELČ). Kým v Bratislave bolo 23:00, pre hokejistov boli o 8:00 pripravené na druhom poschodí hotela Olimpic raňajky. Následne sa hráči odobrali do izieb oddychovať a snažiť sa čím skôr aklimatizovať na štvorhodinoý posun oproti Novokuznecku.  Dnešný deň majú Čadovi zverenci na programe obed o 14:00 (5:00 SELČ) a od 17:00 (8:00 SELČ) tréningovú jednotku na zimnom štadióne Amuru Chabarovsk.  

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Abdul Jindřich 0 0
2. Bondra Radovan 0 0
3. Viedenský Marek 0 0
4. Podlipnik Matic 0 0
5. Urbánek Jakub 0 0
6. Žitný Roman 0 0
7. Petráš Šimon 0 0
8. Zigo Tomáš 0 0
9. Matoušek Tomáš 0 0
10. Puliš Radovan 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem