Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

Exhibícia na námestí sa odkladá

0 0

POZOR: Z dôvodu neobvykle teplého počasia sa plánovaná mini exhibícia Slovana na verejnom klzisku na Hviezdoslavovom námestí odkladá z tohto štvrtku až na 18. decembra.

$article->fk_main_image->title


HC SLOVAN Bratislava sa dohodol s predstaviteľmi samosprávy mestskej časti Bratislava - Staré Mesto na mini exhibícii pre všetkých svojich fanúšikov na vianočném klzisku v centre mesta na Hviezdoslavovom námestí.

Žiaľ, proti bolo opäť počasie - tentoraz nie trvalý dážď ako naposledy vo februári, ale mimoriadne teplé počasie, pri ktorom jednoducho nebolo možné vytvoriť zodpovedajúcu ľadovú plochu. Namiesto čerstvého ľadu je totiž na pripravenom verejnom klzisku niekoľkocentimetrová vrstva vody a predpoveď počasia na najbližšie dni nie je v tomto smere o nič priaznivejšia.  

Na základe dohody organizátorov sa kompletný program presúva na štvrtok 18. decembra 2014 od 17:00 h. Zostáva veriť, že dovtedy sa chladiacemu zariadeniu s pomocou počasia podarí ľadovú plochu zamraziť. Na otvorenej ľadovej ploche v decembri počas asociačnej prestávky našich chlapcov vyzve výber staromestských základných škôl. Za Slovan im bude čeliť približne desiatka hráčov A mužstva, ktorú pred podujatím nominuje trénerský triumvirát "belasých". Rozhodcovské dresy pre túto špeciálnu udalosť si oblečú bratislavský primátor a starost(k)a Starého Mesta.

Po skončení exhibičného zápasu budú pre fanúšikov pripravené na ľade súťaže zručnosti, samostatné nájazdy a súťaže o upomienkové predmety HC SLOVAN Bratislava, ako aj o voľné vstupenky na najbližšie zápasy Slovana v KHL. Na ľadovej ploche nebude pochopiteľne chýbať maskot Harvy a pôvabné Angels Cheerleaders. Organizátori sľubujú pripraviť priestor aj pre improvizovanú autogramiádu a fototermín fanúšikov s hráčmi. 

Rezervujte si už teraz kúsok svojho voľného času v predvianočnom zhone na štvrtok 18. decembra a nenechajte si ujsť zábavný podvečer so slovanistami na otvorenej ľadovej ploche Hviezdoslavovho námestia. 

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Mráz Bruno 0 0
2. O'Donnell Brendan 0 0
3. Ranford Brendan 0 0
4. Harris Brant 0 0
5. Ališauskas Nerijus 0 0
6. Kytnár Milan 0 0
7. Kundrík Peter 0 0
8. Sukeľ Jakub 0 0
9. Maier Patrik 0 0
10. Petras Samuel 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem