Slovan zdolal aj Košice a vyhral Eastern Cup!

HC Slovan Bratislava poráža v záverečnom zápase košickej skupiny Eastern Cupu HC Košice 2:1.

HC Košice – HC SLOVAN Bratislava 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)
Góly:
 12. McPherson (Slovák, Saucerman) – 1. Gašpar, 16. Yogan (Kytnár).Rozhodovali: Korba, Kalina – Bogdaň, JanigaKošice: Košarišťan - Saucerman, Cibák, Tansey, Novota, Romančík, Deyl, Jacko, Jokeľ – McPherson, Slovák, Lapšanský – Klhufek, Chovan, Pereskokov – Bartánus, Milý, Belluš – Rogoň, Havrila, FričHC SLOVAN Bratislava: Gudlevskis - Maier, Mackenzie, Golian, Štajnoch, Beňo, Valach, Sersen – Gašpar, Yogan, Takáč – Jääskeläinen, Zigo, Matoušek – Urbánek, Kytnár, Sukeľ – Kundrik, Fominych, BezákPredchádzajúce zápasy na turnaji:HK Dukla Michalovce - HC SLOVAN Bratislava 1:5 (0:3, 0:2, 1:0)

Góly: 52. Mráz (Cameranesi, Pas) – 5. Štajnoch (Gašpar), 9. Harris (Takáč) oslab/1, 15. Gašpar, 25. Zigo (Mackenzie, Sersen) oslab/1, 27. Harris (Zigo) pres/1.

HC SLOVAN Bratislava - EC-KAC Klagenfurt 5:1 (1:0, 4:1, 0:0)

Góly a asistencie: 19. Matoušek (Jääskeläinen, Maier), 31. Matoušek (Kytnár, Sersen), 31. Yogan, 36. Fominykh (Bezák, MacKenzie), 40. Kytnár (MacKenzie, Jääskeläinen) – 28. Petersen (Tičar, Koch)Po troh víťazných zápasoch na prvom ročníku turnaja Eastern Cup obsadil HC SLOVAN Bratislava prvé miesto a raduje sa so zisku pohára.