Ticket Shop
Doma Vonku

Slovan vydoloval dva body po nájazdoch

0 0

Napriek veľkému počtu zranených hráčov HC SLOVAN dokázal zvíťaziť. Duklu Trenčín sme zdolali 4:3 po nájazdoch.

HC SLOVAN Bratislava - Dukla Trenčín 4:3 pp a sn (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0, 1:0)

Góly: 6. Urbánek (O'Donell, Bortňák), 10. Bortňák (Urbánek), 30. Jendek (Sersen), rozh. sam. nájazd Urbánek - 7. Bezúch (Ackered), 28. Reddick (Okuliar, Chromiak), 29. Hecl (Bezúch). Rozhodovali: Kalina, T. Orolín - J. Konc ml., Durmis, vylúčení: 9:6 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 1:0, bez divákov

HC SLOVAN: Parks - Beňo, Sersen, Štajnoch, Meszároš, Valach, Ališauskas, Maier - O'Donnell, Kytnár, Šišovský - Rapáč, Bortňák, Kundrík - Jendek, Urbánek, Ožvald - Lepskii, Lukošík, Uram
Dukla Trenčín: Valent - Lemcke, Ackered, Švec, Starosta, Rehuš, Ilenčík, Urban - Bezúch, Paukovček, Hecl - Chromiak, Kettunen, Okuliar - Berisha, Reddick, Valach - Kukuča, Haščák, Sádecký - Ferényi

Slovan otvoril skóre v 6. minúte, keď Urbánek v presilovej hre zužitkoval prihrávku spoza bránkovej čiary a prekonal Valenta. Hostia odpovedali už o niekoľko desiatok sekúnd neskôr a takisto v presilovke, v ktorej vyrovnal strelou z prvej Bezúch. Domáci si prinavrátili vedenie v polovici prvej tretiny a tentoraz sa presadili v oslabení, Urbánek a Bortňák si vymenili pozície z úvodného zásahu a druhý menovaný upravil na 2:1.

Trenčania otočili vývoj duelu v krátkom časovom slede v druhom dejstve. V 28. minúte najprv v ďalšej presilovke vyrovnal z dorážky Reddick a o minútu neskôr Bezúch našiel Hecla, ktorý švihom vystrelil a poslal hostí dokonca do vedenia. Radosť však Dukle vydržala iba 35 sekúnd, na 3:3 dal Jendek, s ktorého strelou zápästím si neporadil Valent.

Remízový stav vydržal celú tretiu tretinu. Neujali sa pokusy hosťujúcich Bezúcha ani Chromiaka, strelu druhého menovaného v poslednej minúte riadneho hracieho času vyrazil Parks a puk odpratal do bezpečia Valach. Rozuzlenie neprišlo ani v predĺžení, v samostatných nájazdoch rozhodol o triumfe domácich Urbánek.