Logo

Správy

Ticket Shop
Doma Vonku

V utorok domáci šláger proti Košiciam

0 0

HC SLOVAN Bratislava otvorí dlhú sedemzápasovú domácu sériu proti HC Košice, úvodné buly o 18:30 h.

$article->fk_main_image->title


Najväčšie hokejové derby po druhýkrát v ročníku Tipsport Ligy 2019/20 v Bratislave, HC SLOVAN Bratislava vyzve aktuálneho lídra súťaže z Košíc. Po takmer 20 dňoch sa súboj najslávnejších mužstiev na Slovensku zopakuje v hlavnom meste Slovenska. Belasí majú Košiciam čo vracať, vo vyrovnanom zápase v Steel Arene podľahli tesne 1:2.

Všetky tri doterajšie zápasy priniesli len tesné jednogoólové výhry. V prvom kole sme Košičanov zdolali v ich stánku 2:1, následne „oceliari“ zobrali dva body po výhre v Bratislave v predĺžení.

Obe mužstvá sa v posledných kolách prezentujú dobrou formou. Košičania bodovali už v šestnástich zápasoch v rade a HC SLOVAN urobí všetko pre to, aby sa séria zastavila na našom ľade. Stantienovi zverenci sa oklepali po tesných porážkach a zvíťazili v riadnom hracom čase trikrát v rade. Dôležitá bola včerajšia výhra na ľade HKM Zvolen, keď sa hattrickom blysol Milan Kytnár.

Mužstvo z východu Slovenska ťahá bodovo Marcel Haščák, ktorý má na konte už 44 bodov. V závese za ním je bývalý hráč belasých Dávid Skokan s rovnou štyridsiatkou bodov. Za prvou dvojkou nasleduje s 28 bodmi Michal Chovan. V posledných zápasoch dal o sebe strelecky vedieť Branislav Rapáč (19 bodov) či autor víťazných gólov z dvoch posledných košických vystúpení Jakub Suja.

Vo všetkých troch dueloch bodovala nová defenzívna posila zo Slovinska Žiga Pavlin. Hlavný tréner Peter Draisaitl často využíva aj Dávid Ružička a Jurij Repe.

Tridsať zápasov odchytal Andrej Košarišťan, jeho úspešnosť je takmer 94% zákrokov.

Buďte aj vy pri šlágri utorkového kola! Vstupenky na stretnutie HC SLOVAN – HC Košice (18:30 h) si môžete zakúpiť v sieti Ticketportal.

Organizačné pokyny pred dnešným zápasom:

  • Otvorenie vstupov do arény: 60 min. pred začiatkom zápasu, t.j. o 17:30 h
  • Odporúčame všetkým návštevníkom, aby vzhľadom na vysokú očakávanú návštevu na dnešnom zápase neodkladali príchod do arény na poslednú chvíľu. Odporúčaný príchod k turniketom aspoň 30 min. pred začiatkom zápasu. V súlade s návštevným poriadkom Zimného štadióna Ondreja Nepelu na turniketoch prebieha snímanie biometrických údajov
  • Pre držiteľov sezónnych vstupeniek je vyhradený vstup do arény cez schodište, ktoré sa nachádza najbližšie k Trnavskej ceste, a nadväzujúce turniketové vstupy do sektorov A a B
  • Prístup pre majiteľov vstupeniek do sektorov B na športovú cestovateľskú výstavu (za sektorom A6) je počas oboch prestávok povolený cez núdzové schodište B5/A6

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Bačík Patrik 0 0
2. Jendek Dominik 0 0
3. Urbánek Jakub 0 0
4. Meszároš Andrej 0 0
5. Sersen Michal 0 0
6. Štajnoch Martin 0 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem