Slovan v Topoľčanoch nedopustil prekvapenie

HC SLOVAN Bratislava zvíťazil v prvom štvrťfinálovom zápase proti Topoľčanom na ich ľade 5:2.

HC Topoľčany - HC Slovan Bratislava 2:5 (2:0, 0:3, 0:2)Góly: 7. Kluka (Novák, Kalináč), 17. Tomčák (Jurák, Kalináč) - 26. Sukeľ (Studenič, Meszároš), 30. O\'Donnell (Mráz), 33. Sersen (Buček, Ranford), 51. Buček (Bortňák, Studenič), 56. Ranford. Rozhodovali: Žák, Adamec - Valo, Danko, Vylúčení: 7:8 Topoľčany: Halo - Mihalko, Novák, Bulák, Škápik, Vyskoč, Bystričan - Minárik, Kalináč, Jurák, Hlinka, A. Gergel - Nemček, Tomčák, Kluka - Danišovský, Laššo, D. Gergel - Martiška, Hvizdoš, KováčSlovan: Noskovič - Durný - Bačík, Sersen, Štajnoch, Meszároš, Valach, Maier, Ališauskas, Beňo - O\'Donnell, S. Petráš, Ranford - Sukeľ, Kytnár, Studenič - Lepskij, Bortňák, Buček - Jendek, Mráz, KundrikDruhý zápas je na programe vo štvrtok 24. septembra od 18.30 h na domácom ľade HC SLOVAN Bratislava.