Logo

Správy

SlovanPositive

Slovan v Salzburgu v tejto zostave

0 0

HC SLOVAN dnes v záverečnom prípravnom zápase o 18:30 h na ľade Red Bull Salzburg.

$article->fk_main_image->title


Na ľade šesťnásobného víťaza EBEL ligy dostane prvýkrát od svojho príchodu do mužstva príležitosť Barry Brust, druhým brankárom je Vladislav Habal.

V defenzíve dostane vydýchnuť duo najskúsenejších hráčov mužstva Michal Sersen a Andrej Meszároš. Slovan sa tak bude spoliehať na šesť bekov v zložení Patrik Bačík, Eduard Šedivý – Daniel Demo, Martin Štajnoch – Matic Podlipnik, Marek Hudec.

Útok belasých sa dnes zaobíde bez Romana Kukumberg a Mareka Viedenského, naopak do zostavy sa po zápasovej prestávke vracia Michel Miklík a Roman Žitný. Miklík hrá na krídle prvej formácie s Tomášom Zigom a Marekom Slobodom. Roman Žitný je zaradený do štvrtej formácie k Jakubovu Urbánkovi a Radovanovi Bondrovi. Kapitán Slovana pre dnešný duel Milan Kytnár je center útoku so Šimonom Petrášom a Michaelom Vandasom. Tréneri spojili k sebe Tomáša Matoušeka, Radovana Puliša, Jindřicha Abdula.

Zostava HC SLOVAN:
Brust (Habal)
Šedivý, Bačík – Sloboda, Zigo, Miklík
Demo, Štajnoch – Petráš, Kytnár, Vandas
Podlipnik, Hudec – Matoušek, Puliš, Abdul
Bondra, Urbánek, Žitný

Individuálne štatistiky

# Hráč GP P
1. Meszároš Andrej 1 1
2. Bondra Radovan 1 1
3. Štajnoch Martin 1 1
4. Urbánek Jakub 1 1
5. Petráš Šimon 1 1
6. Abdul Jindřich 1 1
7. Kukumberg Roman 1 0
8. Hudec Marek 1 0
9. Podlipnik Matic 1 0
10. Zigo Tomáš 1 0

Napísali o nás

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Viac informácií Rozumiem