Slovan v Salzburgu v tejto zostave

HC SLOVAN dnes v záverečnom prípravnom zápase o 18:30 h na ľade Red Bull Salzburg.

Na ľade šesťnásobného víťaza EBEL ligy dostane prvýkrát od svojho príchodu do mužstva príležitosť Barry Brust, druhým brankárom je Vladislav Habal.V defenzíve dostane vydýchnuť duo najskúsenejších hráčov mužstva Michal Sersen a Andrej Meszároš. Slovan sa tak bude spoliehať na šesť bekov v zložení Patrik Bačík, Eduard Šedivý – Daniel Demo, Martin Štajnoch – Matic Podlipnik, Marek Hudec.Útok belasých sa dnes zaobíde bez Romana Kukumberg a Mareka Viedenského, naopak do zostavy sa po zápasovej prestávke vracia Michel Miklík a Roman Žitný. Miklík hrá na krídle prvej formácie s Tomášom Zigom a Marekom Slobodom. Roman Žitný je zaradený do štvrtej formácie k Jakubovu Urbánkovi a Radovanovi Bondrovi. Kapitán Slovana pre dnešný duel Milan Kytnár je center útoku so Šimonom Petrášom a Michaelom Vandasom. Tréneri spojili k sebe Tomáša Matoušeka, Radovana Puliša, Jindřicha Abdula.Zostava HC SLOVAN:
Brust (Habal)
Šedivý, Bačík – Sloboda, Zigo, Miklík