Slovan v príprave na Avtomobilist

Hokejisti HC SLOVAN sa do štvrtého najväčšieho mesta v Rusku presunuli po výhre v Chanty – Mansijsku.

Náročný zápas, okamžitý odlet a nočný príchod poslali výpravu HC SLOVAN Bratislava do postelí takmer okamžite po ubytovaní v hoteli Novotel. Prechodný pobyt belasých sa nachádza neďaleko centra, Slovanisti tak okrem oddychu a tréningov môžu zvoliť prechádzku po okolí.„Uvidíme, či zostaneme na hoteli alebo pôjdeme sa večer pozrieť von. Okolie celkom poznám, s inými mužstvami som tu bol niekoľkokrát. Treba sa však určite dobre vyspať, zajtra nás čaká ťažký duel na ľade Jekaterinburgu. Ráno si ešte zatrénujeme a po odpočinku pôjdeme za ďalšími bodmi,“ povedal Michael Garnett.Práve kanadský brankár stál vo svätyni Slovana pri posledných štyroch víťazstvách zo šesťzápasovej šnúry. V nedeľu v Jugre kryl 26 striel súpera, inkasoval iba raz. „Včera to bol opäť náš kvalitný výkon. Hrali sme dobre vpredu, zodpovedne dozadu. Škoda, že sme nedali viac gólov, zápas bol tak až do tretej tretiny vyrovnaný, kedy sme rozhodli o víťazstve,“ dodal Garnett.Slovanisti si prvýkrát v Uralets Aréne zatrénovali dnes popoludní. Hodinového tréningu sa zúčastnili všetci hráči, ktorých majú tréneri na tripe. Na zimný štadión sa výprava Slovana vráti ešte zajtra v rámci rozkorčuľovania, zápas s Avtomobilistom začína o 15:00 h (SEČ).