Slovan ukončil tréningový proces

Piatkovým dopoludňajším tréningom zavŕšili hokejisti Slovana piatu sezónu v KHL.

Belasým sa v nej nepodarilo prebojovať do práve rozbiehajucich sa bojov o Gagarinov pohár. V tabuľke Západnej konferencie obsadili desiate miesto s osembodovou stratou na posledný postupujúci Jokerit. Hráči dostali dva dni voľna po poslednom stretnutí základnej časi  s Medveščako Záhreb, tento týždeň absolvovali posledné tréningy na ľade.Práve piatkovým tréningom ukončili belasí sezónu 2016/17. „Už po poslednom zápase odišlo do iných klubov niekoľko hokejistov, ktorí si tak predĺžia sezónu a pripravia sa na bližiace reprezentačné zrazy. V Bratislave sme trénovali podľa plánu do konca tohto týždňa so zámorskýmo hokejistami, ktorých doplnil Tomáš Kundrátek a rekonvalescenti Radek Smoleňák a Marek Ďaloga,“ povedal tréner Miloš Říha.  Hráči Slovana tak v piatok popoludní vyprázdnili svoje miesta v kabíne, zbalili si výstroje a postupne budú odchádzať do svojich domovov.Vedenie HC SLOVAN  predostrelo viacerým hráčom z tohtoročného kádra prvé ponuky na pokračovanie v našom klube po 1. máji 2017. O jednotlivých podpísaných kontraktoch Vás budeme prostredníctvom webu a našich profilov na sociálnych sieťach priebežne informovať. Prestupové obdobie pre novú sezónu začína dňom 1. mája 2017.