Slovan sa dohodol na ukončení spolupráce s Petrom Ölveckým

K ukončeniu kontraktu prišlo na základe vzájomnej dohody.

Peter Ölvecký bol súčasťou tímu "belasých" počas všetkých troch doterajších sezón v KHL. Do klubu prišiel v auguste 2012 na skúšobný mesačný kontrakt, neskôr získal jeho predĺženie až do konca sezóny 2015/2016.V Slovane odohral Peter celkom 133 zápasov, z toho 4 v konferenčnom štvrťfinále play off proti Dinamu Moskva. Do štatistík sa zapísal 11 gólmi a 18 asistenciami. Z tohto pohľadu mu najlepšie vyšla druhá sezóna, v ktorej nastupoval na zápasy pravidelne a pripísal si 15 bodov do kanadského bodovania.V uplynulej sezóne nastúpil Ölvecký už iba na polovicu zápasov, v ktorých dvakrát prihrával na gól.Petrovi Ölveckému v mene všetkých priaznivcov Slovana ďakujeme za jeho služby, ktoré odviedol počas trojročnej spolupráce pre náš klub. Do ďalšej kariéry mu želáme veľa úspechov a najmä, aby sa mu vyhýbali zranenia.