Slovan s možnosťou preskočiť tabuľkového suseda

HC SLOVAN v utorok o 19:00 h privíta pred domácim publikom Viťaz Podoľsk.

Od posledného stretnutia (Salavat Julajev Ufa – 3:2) ubehne osem dní a hokejisti Slovana sa už tešia na ďalší zápas pred svojimi fanúšikmi. Zankovecovi zverenci majú o motiváciu postarané, prípadné utorkové víťazstvo ich môže v tabuľke posunúť na jedenástu priečku pred Viťaz Podoľsk, pričom na svojho súpera majú ešte dva zápasy k dobru.V prebiehajúcej sezóne pôjde o tretí vzájomný duel v rámci základnej časti KHL.  V úvodnom uspeli hokejisti z podmoskovskej oblasti po výhre 4:0, v domácej odvete zase Slovanisti, keď sa z troch bodov radovali po tesnom víťazstve 4:3.Vedenie Viťazu sa počas reprezentačnej prestávky rozhodlo pre zmenu na brankárskom poste, kontrakt ukončili s ruským gólmanom Michailom Birjukovom, opačným smerom putoval z Kunlunu Fín Tommi Karhunen. Práve Karhunen strávil v belasom drese posledný extraligový ročník 2011/12, ktorý bol pre náš klub zároveň majstrovským.Dobrý ročník má zatiaľ nováčik na klziskách nadnárodnej súťaže Vojtěch Možík. Český bek sa pre Viťaz rozhodol po rokoch v zámorí a so ziskom 18 bodov vedie aj produktivitu celej defenzívy. O deväť bodov menej má Alexej Semenov.Z útočníkov sa najviac darí Alexejovi Makejevovi, na konte má už 23 bodov. Pred dvomi týždňami dal o sebe vedieť štyrmi gólmi aj slovenskej reprezentácii na Nemeckom pohári v Augsburgu. Stálicou v drese Podoľska je ruská hviezda Maxim Afinogenov, v 25 zápasoch získal 21 bodov, celkovo začal vo Viťaze už svoju piatu sezónu.Pre súperov sú nebezpečnými útočníkmi tiež Alexander Nikulin so 16 bodmi, či Arťom Švec – Rogovoj a Roman Horák, ktorí majú v aktuálnej sezóne zhodne 13 bodov.Vstupenky na zápas proti Viťazu Podoľsk si môžete zakúpiť tu. Na stretnutia platia tiež nasledovné zľavy:Permanentka+4: Ktorýkoľvek držiteľ sezónnej vstupenky má právo na každú svoju permanentkovú kartu zakúpiť si na vybraný domáci zápas max. 4 vstupenky v špeciálnej zvýhodnenej cene 5.- EUR/1 vstupenka do ľubovoľného sektoru.Vstupenky pre základné školy: pri kúpe 20 a viac vstupeniek pre detskú školskú skupinu špeciálna cena 1 vstupenky 2.-EUR (1 dospelý sprievod na 20 detí zdarma).

04/2024:

• Profil Timoteja Šilleho: Ďalší Šille v drese Slovana