Slovan proti ďalšiemu top favoritovi. Ako to dopadne tentokrát?

Po nie celkom vydarenom zápase v Petrohrade čaká na zverencov trénera Říhu ďalší zo súperov z kategórie najťažších.

S CSKA Moskva sa už Belasí túto sezónu stretli na domácom ľade, kde dokázali vybojovať bod po prehre 1:2 po predĺžení. Podarí sa im zabodovať aj druhýkrát, tento raz na horúcom moskovskom ľade? Sledujte zápas LIVE na TV Tipsport.Zraneniami zdecimovaný Slovan to má v tomto období poriadne náročné, keďže zostava je poriadne oklieštená a nastupovať tak musia všetci hráči, ktorí sú k dispozícii. Moskovský veľkoklub je naopak v pohode, body zbiera pravidelne a súperí s Petrohradom o prvú priečku konferencie. Slovan to bude mať na ľade CSKA Moskva poriadne ťažké, čo si uvedomuje aj najväčšia tipérska komunita, ktorej 94% členov je presvedčených, že favorit to proti slovenskému tímu zvládne. Tipér brouk606585 je rovnakého názoru a tipuje víťazstvo ruského celku pri kurze 1,35 a vo svojej analýze to vysvetľuje nasledovne: „CSKA Moskva si na svojom ľade ctí tradíciu môj dom, môj hrad. Doma vyhrali z 15 zápasov v 12 prípadoch a ja verím, že so Slovanom si poradia a pripíšu si ďalšie tri body.“ Necháte sa inšpirovať aj vy? Tiket aréna vám ponúka množstvo tiketov od skúsených tipérov, ktorými sa môžete inšpirovať aj vy! Ešte nie ste súčasťou najväčšej tipérskej komunity? Neprichádzajte o skvelé výhody, zaregistrujte sa a získajte vstupný bonus až 2 000 EUR!