Slovan proti Brnu pred vlastným publikom

Séria prípravných zápasov pokračuje pre HC SLOVAN v pondelok prvýkrát v domácom prostredí.

Slovanisti sa o 17:00 predstavia v domácom stánku, v „odvetnom“ domácom stretnutí proti úradujúcemu českému šampiónovi z Brna. Zverenci Vladimíra Országha prvý duel v DRFG Aréne zvládli, Zábranského tím zdolali po dobrom výkone 5:2. Od zápasu na Morave ubehlo niekoľko dní, počas nich nastúpil Slovan na turnaji v Pardubiciach, či zápase v Mladej Boleslavi. Kometa odohrala dva domáce duely a oba zvládla za plný počet bodov. Šiesty tím rankingu IIHF si poradil s Třincom i účastníkom nadnárodnej KHL Spartakom Moskve po výsledku 4:2.Káder Komety každoročne láka fanúšikov i z radov svojich súperov. Libo Zábranský dotiahol na post brankára Mareka Langhamera, v obrane patrí k lídrom Ondřej Neměc či Michal Gulaši.V útoku sa bude zase tím v novom ročníku spoliehať na nové posily Peter Muellera, Bedřicha Köhlera či Lukáša Kašpara. Okrem nich pôsobí v mužstve Martin Zaťovič alebo Petr Holík.Na druhej strane stojí náš HC SLOVAN Bratislava. V posledných zápasoch zaujal dobrými výkonmi Mário Lunter, Patrik Lamper ale i nováčik v tíme Rudolf Červený. Fanúšikovia uvidia tiež prvýkrát Chada Raua, Patrika Virtu, po roku v čínskom Kunlune aj Kylea Chipchuru. Vstupenky na zápas proti Komete Brno si v jednotnej cene 7€ zakúpite TU.Zvýhodnenú balíkovú vstupenku platnú na oba zápasy (Kometa Brno, Mladá Boleslav) si v cene 8€ zakúpite TU.DRŽITELIA PERMANENTIEK NA NOVÝ ROČNÍK KHL MAJÚ VSTUP NA OBE STRETNUTIA V CENE SVOJEJ PERMANENTKY.