Slovan počas sviatkov v tretej sade dresov

Odohráme v nich dve domáce stretnutia v období sviatkov - 30. decembra proti Nitre a 6. januára proti Dukle Trenčín.

Hokejisti HC SLOVAN Bratislava v ročníku Tipsport Ligy 2019/20 nastupujú v dvoch sadách dresov, v domácom prostredí v belasých farbách, na klziskách súperov v bielom. Tretia sada dresov preto prinesie tradičnú tmavomodrú navy farbu. V nej "belasí" odohrajú dva domáce duely, 30. decembra predsilvestrovský proti HK Nitra, 6. januára na Troch kráľov proti Dukle Trenčín.Motív spomínaných dresov vychádza zo 70-tych a 80-tych rokov minulého storočia, okrem iného v nich hráči Slovana odohrali aj pamätnú sezónu pred 40 rokmi, kedy získali historický federálny majstrovský titul (1979). Moderné logo orla na prednej strane dresu, ktoré klub používa od roku 2001, je na tomto drese nahradené dobovým typografickým nápisom Slovan. Samotný orol našiel svoje dočasné miesto v strede predného goliera.Ďalšou špecialitou dresov je nápis „My sme tu doma“ na vnútornej strane goliera, ktorý pochádza zo známej klubovej hymny od skupiny Karpina z roku 2007. Ďalšou špecialitou sú letopočty, v ktorých klub ziskal svojich deväť majstrovských titulov. Sú vložené do červených pásov na rukávoch a tiež na prednej strane dresu pod nápisom Slovan.