Pokračujeme v zostave z výjazdu

Bez jedinej zmeny dnes nastúpi HC SLOVAN o 17:00 h proti Kunlunu Red Star.

Po skvelom výkone v ostatných dvoch dueloch dostane v bráne dôveru opäť Marek Čiliak. Pred ním si zahrá osemčlenná obrana v nezmenených dvojiciach. Michal Sersen vedľa Érica Gélinasa. Andrej Meszároš s Máriom Grmanom, Adam Jánošík sa predstaví s Lukášom Klokom, štvrtá dvojica hrá v zložení Ivan Švarný, Patrik Bačík.Jeff Taffe je centrom prvého útoku s Patrikom Virtom a Michalom Řepíkom. Rudolf Červený bude hrať s Matúšom Sukeľom a Adamom Liškom. Casey Bailey má na krídlach strelcov gólov z Omska Patrika Lampera a Mária Luntera. Kylea Chipchuru a Chada Raua doplní Jegor Baranov.Predpokladaná zostava:Čiliak (Štěpánek) – Sersen, Gélinas, Virta, Taffe, Řepík – Meszároš, Grman, Červený, Sukeľ, Liška – Jánošík, Klok, Lunter, Bailey, Lamper – Švarný, Bačík, Rau, Chipchura, BaranovPríďte sa po 1. tretine odfotiť s dnes nehrajúcim útočníkom HC SLOVAN Tomášom Hrnkom do CEWE Fotozóny (za sektorom A6, povolený prechod zo sektorov B cez evakuačné schodište B5/B6 na A6)Po 1. tretine na ľadovej ploche nová súťaž CEWE Obrie piškvorky.Po 2. tretine obľúbený vedomostný kvíz BAUHAUS Kahoot Hokejový kvízVyberte pomocou bezplatnej aplikácie #FansPatriot (stiahni TU) najlepších hráčov zápasu z oboch tímov a vyhraj 2 VIP SkyLounge vstupenky na niektorý z najbližších domácich zápasov.Vstupenky na stretnutie HC SLOVAN Bratislava - Kunlun Red Star (nedeľa 14. októbra o 17:00) si ZAKÚPITE TU.