Slovan pokračuje v tréningovom procese

Na dnešnom tréningu sa zúčastnili hráči A-tímu HC SLOVAN, ktorým vyšiel v priebehu minulého týždňa negatívny výsledok testu na ochorenie COVID-19.

Z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19 v kabíne A mužstva HC SLOVAN sa na dnešnom tréningu hlásilo len 10 hráčov HC SLOVAN Bratislava, ktorí boli doplnení hráčmi juniorskeho tímu U20. Hráči A- tímu HC SLOVAN na tréningu:B: Beke, Makarov
O: Ališauskas, Bačik, Beňo
Ú: Ranford, Studenič, O\'Donnell, Rapáč, JendekKedže ochorenie sa potvrdilo aj u niektorých členov realizačného tímu, vrátane všetkých troch trénerov, dnešný tréning viedol šéftréner mládeže Róbert Döme.V podobnej zostave by mužstvo malo absolvovať aj ďalšie tréningové jednotky naplánované na tento týždeň. Karanténa pozitívne testovaných hráčov v prípade, že sa budú cítiť dobre a nebudú mať žiadne príznaky ochorenia, končí v nedeľu 25. októbra.