Slovan po prestávke privíta Nové Zámky

Týždeň bez klubového hokeja je pre fanúšikov Slovana na konci, v utorok o 18:30 h odohráme domáci zápas proti Novým Zámkom.

S rovnakým súperom pôjde už o tretí vzájomný zápas v tomto ročníku. V utorok o 18:30 h odohrajú belasí s Novými Zámkami predohrávku 50. kola, keďže v pôvodnom termíne je náš domovský stánok vyťažený mimohokejovým podujatím.Bilancia vzájomných duelov tohto ročníka je zatiaľ vyrovnaná, Slovan doma s týmto súperom prekvapujúco prehral 6:7, na jeho ľade už podobný scenár nepripustil a zvíťazil hladko 5:1.Hokejisti Nových Zámkov pricestujú do Bratilslavy s novým šéfom svojej striedačky. Počas reprezentačnej prestávky sa hlavným trénerom mužstva stal Miroslav Mosnár, ktorý ešte v tomto ročníku viedol z rovnakej pozície našu juniorsku kategóriu.Novozámčania prehrali posledné tri duely, pričom inkasovali až devätnásť gólov a v tabuľke Tipsport Ligy sa prepadli na predposlednú dvanástu priečku so 16 bodmu, rovnako ako má na konte posledný celok z Liptovského Mikuláša.Najlepší v produktivite Nových Zámkov je so ziskom 14 bodov 32 – ročný český útočník Tomáš Pospíšil. Za ním nasleduje s 12 bodmi Václav Stupka, ktorý sa okrem iného blysol hetrikom práve do siete belasých. Najlepšiu trojku uzatvára s 11 bodmi robustný center Tomáš Urban.Z defenzívy sa najviac darí Petrovi Mikušovi so ziskom 7 bodov.  O tri body menej má ďalší bek Peter Ordzovenský.Na hranici 90% úspešných zákrokov je brankárska jednotka mužstva Matej Kristín. V tíme Zámkov pôsobí aj niekdajší bývalý gólman Slovana Christián Pavlas.Vstupenky na zápas HC SLOVAN Bratislava - HC MIKRON Nové Zámky si zakúpite v sieti Ticketportal.