Slovan odohrá zápas pod holým nebom

Hokejisti Slovana si v exhibícii na Hviezdoslavovom námestí zmerajú sily s vybranou školou z bratislavskej mestskej časti Staré mesto.

Mestská časť Bratislava – Staré mesto v spolupráci s HC SLOVAN Bratislava pripravila pre všetkých fanúšikov v stredu 12. februára od 17:00 exhibičný mini zápas priamo v centre Starého mesta. Na otvorenej ľadovej ploche Hviezdoslavovho námestia sa predstavia naši chlapci, ktorých sa bude snažiť potrápiť vybraná škola z mestskej časti Staré mesto. Za Slovan sa na ľade objavia aj miláčikovia bratislavských tribún Libor Hudáček, Marko Daňo, Martin Bakoš, Ján Brejčák, či Andrej Šťastný. Po skončení exhibičného zápasu budú pre fanúšikov pripravené na ľade súťaže zručnosti, samostatné nájazdy a súťaže o upomienkové predmety HC SLOVAN Bratislava! Celý program v centre mesta by sa mal skončiť približne o 18. hodine.
Nenechajte si ujsť zábavný podvečer so slovanistami na otvorenej ľadovej ploche a príďte ich povzbudiť už budúcu stredu na Hviezdoslavovo námestie.