Slovan o prvý skalp Dynama v domácom prostredí

HC SLOVAN Bratislava v pondelok o 19:00 h proti Dynamu Moskva začne trojzápasovú domácu sériu.

Belasí v nej majú čo naprávať, na štvorzápasovom tripe nedokázali bodovať. Relatívne dobrý dojem z prvých troch zápasov, kde Slovanisti často doplácali na zbytočné vylúčenia a nepremieňanie šancí, pokazili v stretnutí na ľade Lady Togliatti, kde podľahli 1:5 a do Bratislavy prišli vo štvrtok nad ránom s nulou na konte.Podať zlepšené výkony a zaknihovať body do tabuľky chcú Slovanisti opäť pred vlastným publikom. Od pondelka do piatka nastúpime na tri náročné zápasy proti tímom z vlastnej konferencie, kde budeme potrebovať aj pomoc fanúšikov! Ako prvý do Bratislavy pricestuje Dynamo Moskva, zápas bude mať okrem dôležitosti bodov aj ďalšie náboje.HC SLOVAN sa s Dynamom Moskva v rámci stretnutí v KHL stretol až pätnásťkrát, no v domácom prostredí s hráčmi z hlavného mesta Ruska ešte nevyhral! Dvojnásobného držiteľa Gagarinovho pohára už niekoľkokrát pokoril na jeho ľade, naposledy pred rokom v novučičkej Aréne Legiend po výsledku 3:5, na čo by sme radi nadviazali aj v pondelok večer!Eśte viac sa bude snažiť prelomiť aktuálnu streleckú smolu proti svojmu bývalému klubu český útočník v službách HC SLOVAN Lukáš Kašpar. Rodák z Mostu  síce odohral celý minulý ročník za Dynamo, no jeho pôsobenie sprevádzali aj nezhody s vedením mužstva či presun do Balašichy hrajúcej vo VHL.Príďte podporiť belasých v snahe o premiérove zdolanie Dynama v domácom prostredí! Vstupenky si zakúpite v sieti Ticketportal.