Slovan na tréningu v plnej sile

HC SLOVAN Bratislava po 10-dňovej karanténe naskočil do tréningového procesu.

Karanténa pozitívne testovaných hráčov HC SLOVAN Bratislava skončila v nedeľu 25.10.2020. Tím tak po čakal dlhšom výpadku náročný prvý tréning."Je za nami dlhší tréningový výpadok. Na chlapcoch niekooľkodňovú absenciu akejkoľvek záťaže samozrejme vidieť. Chceme, aby sme sa čo najrýchlejšie dostali opäť do tempa a boli pripravení naskočiť do kolotoča zápasov. Tomu sme prispôsobili tréningový mikoryklus počas najbližšieho týždňa, ktorý uzavrieme v nedeľu duelom v Nových Zámkoch," poznamenal hlavný tréner Roman Stantien. Na dnešnom tréningu sa hlásil hlavnému trénerovi Romanovi Stantienovi kompletný 27-členný káder. Jediný trénoval individuálne v posilňovni útočník Jakub Sukeľ, ktorý pre nešťastné zranenie ruky absolvoval už skôr aj menší chirurgický zákrok. Zostava HC SLOVAN na tréningu v stredu 26.10.2020:
B: Makarov, Durný, Noskovič
O: Sersen, Bačik, Štajnoch, Meszároš, Ališauskas, Valach, Maier, Lee, Beňo
Ú: Ranford, Harris, O\'Donnell, Studenič, Kytnár, Buček, Rapáč, Bortňák, Jendek, Kundrík, Urbánek, Petráš, Mráz, ZigoNajbližší program HC SLOVAN Bratislava:
1.11.2020 o 16:00 h: HC Nové Zámky - HC SLOVAN Bratislava
4.11.2020 o 15:30 h: HK Nitra - HC SLOVAN Bratislava (1. zápas semifinále Tipsport Kaufland Cup)
8.11.2020 o 16:00 h: HC Košice - HC SLOVAN Bratislava
10.11.2020 o 18:30 h: HC SLOVAN Bratislava - HC\'05 Banská Bystrica