Slovan cestuje na prvý výjazd

Výprava jediného slovenského účastníka v KHL odohrá úvodné tri zápasy novej sezóny 2017/18 na klziskách súperov.

Žreb prisúdil Slovanistom hneď v úvode sezóny súperov z kategórie najsilnejších, a to dokonca na ich ľade. Říhovi zverenci sa v prvom súboji, v stredu 23. augusta o 18:30 h (SELČ) predstavia na ľade obhajcu trofeje SKA Petrohrad.Druhé meranie síl proti ďalšiemu z favoritov na zisk Gagarinovho pohára čaká HC SLOVAN v piatok o 18:00 h (SELČ) proti Lokomotivu Jaroslavľ. Úvodný výjazd zakončíme v nedeľu o 16:30 h v hlavnom meste Ruska proti miestnemu Dynamu Moskva.Tréneri berú na trip celkovo 27 hokejistov, medzi nimi 2 brankárov, 10 obrancov a 15 útočníkov. Vo výprave figuruje aj kapitán Andrej Meszároš, ktorý však s určitosťou nezasiahne do hry v prvom zápase a prvý trip využije najmä na spoločné tréningy s tímom. Hráči HC SLOVAN Bratislava na tripe: Marek Mazanec, Jakub Štěpánek - Patrik Bačik, Jan Buchtele, Cam Barker, Tomáš Voráček, Marek Viedenský, Colby Genoway, Nick Ebert, Tomáš Hedera, Michal Hlinka, Tomáš Hrnka, Marek Hecl, Lukáš Kašpar, Lukáš Kozák, Juraj Mikúš, Andrej Meszároš, Teemu Ramstedt, Michal Řepík, Boris Sádecký, Pavol Skalický, Marek Sloboda, Radek Smoleňák, Tommi Taimi, Tomáš Černý, Andrej Šťastný, Ivan Švarný.Hokejisti Slovana sa takmer ihneď po tripe predstavia domácim fanúšikom. V stredu 30. augusta o 19:00 h sa postavíme proti bieloruskému Dinamu Minsk v úvodnom domácom zápase sezóny. Nasledovať bude v rýchlom slede séria ďalších štyroch domácich zápasov. Vstupenky na všetky tieto zápasy sú už v predaji na predajných miestach Ticketportal alebo tiež online.