Skvelé! Vondrka pokračuje v Slovane!

Vedenie Slovana zbrojí naďalej, na novej zmluve sa dohodlo s českým útočníkom Michalom Vondrkom.

HC SLOVAN Bratislava môže s radosťou oznámiť zotrvanie Michala Vondrku v Bratislave! Tridsaťdvaročný hokejista, ktorý mal ponuku od Slovana už bezprostredne po skončení ročníka 2013/2014 dnes súhlasil s ročným kontraktom platným do 30. apríla 2015! Pre jedného z najpopulárnejších členov Čadovho mužstva tak pôjde už o tretiu sezónu v Slovane.Odchovanec česko budejovického hokeja prišiel do Slovana z pražskej Slavie pred našou úvodnou sezónou v KHL v lete 2012. Vondrka sa takmer okamžite zaradil ku kľučovým hráčom Slovana v najlepšej európskej lige. K výborným výkonom Michal Vondrku prispelo s určitosťou aj skvelé prostredie, ktoré našiel v Bratislave so svojou priateľkou Veronikou a maličkou dcérkou Ellou, narodenou práve na jar minulého roka v našom hlavnom meste. Okrem skvelých výkonov a spolu 44 kanadských bodov v dvoch sezónach si  účastník nedávno skončených MS v Bielorusku získal srdcia fanúšikov v SLOVNAFT Arene aj svojou bezprostrednosťou a srdečným prejavom radosti zo strelených gólov a víťazných zápasov.HC SLOVAN Bratislava teší predĺženie zmluvy s Michalom Vondrkom a verí, že v novom ročníku bude opäť patriť k lídrom belasej kabíny!