HC SLOVAN si poradil s CSKA Moskva gólmi Viedenského a Parého aj na jeho ľade.

CSKA Moskva – HC SLOVAN Bratislava 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)

Góly: 24. Viedenský (Skokan), 60. Paré (Surový)Zostavy:
CSKA: Galimov – Zajcev, Kiselevič, Denisov, Naumenkov, Panin, Sergejev, Pivcakin – Kugryšev, Muršak, Radulov – Platt, Andronov, Mamin – Pihlström, Žarkov, Korotkov – Ľubimov, Kvartaľnov, Junkov, Kuzmenko
HC SLOVAN: Garnett – Luža, Starosta, Sersen, Barker, Valach, Mihálik, Kozák – Jeglič, Tičar, Nagy – Surový, Bartovič, Paré – Skokan, Viedenský, Miklík – Skalický, Lušňák, KašparBelasí sa v prvej tretine sústredili na pozornú defenzívu a snahu eliminovať hviezdnych súperových útočníkov, čo sa im aj podarilo. Domáci vystrelili na Garnetta síce sedemnásťkrát, no ani raz neskórovali. Pred našou bránou robil problém najmä útok Alexandra Radulova, ktorý niekoľkokrát zamotal hlavu našim obrancom. V 14. minúte nepochodil strelou z ľavého kruhu Kugryšev, najväčšiu šancu spálil Pihlstöm, ten zblízka nedokázal zdvihnúť puk cez Garnettov betón. Slovanisti sa k slovu dostali v presilovej hre, tvrdo pálil Sersen i Barker.Slovan začal druhú tretinu skrátenou presilovkou, v ktorej si nevytvoril žiadnu šancu, no krátko na to  – v 24. minúte unikol po krídle Skokan a vyrazený puk po jeho strele napálil za Galimova tvrdo a presne Marek Viedenský – 0:1. Domáci potom zapli na vyššie obrátky, no recept na spoľahlivého Garnetta nenašli. Veľkú šancu mal Muršak a po ňom aj Radulov, ktorý napálil puk len do pred ním stojacich hráčov. Aj v tretej časti hry sa opakovala situácia z prvých dvoch tretín, domáci tlačili Slovan, ktorý veľmi pozorne bránil svoj jednogólový náskok. V 46. minúte skúšal šťastie Muršak bekhendom, po ňom nevyrovnal ani Radulov, ktorý sa natlačil pred Garnetta. O štyri minúty neskôr narobil Slovanu problémy nahodený puk na bránu. V 50. minúte mal veľkú šancu Andronov, položil si Garnetta, no nenamieril presne. Domáci nepotrestali ani vylúčenia Cama Barkera. Slovan sa skvele bránil aj v posledných sekundách proti šestici Moskovčanov, 34 sekúnd pred záverečným klaksónom poistil výhru do prázdnej brány Francis Paré!Miloš Říha: Proti veľmi silnému súperovi sme podali od začiatku až do konca zodpovedný disciplinovaný výkon, ktorý podporil výborným výkonom Michael Garnett.